Ekipe:

  1. Centar Koraci nade Tuzla
  2. Vladimir Nazor Sarajevo
  3. Hrabro srce Tuzla
  4. Škola SSOIRO Sarajevo
  5. Urodiol Tuzla
  6. Osmjeh nade Kalesija
  7. Zavod Bakovići
  8. Zavod Tuzla
  9. KSS Tuzla

I DIVIZIJA 100 M – MUŠKARCI

GRUPA I Rezultat
1.     Enes Fejzić 2006 Hrabro srce 14:19
2.Melis Behanović 2001 Hrabro srce 17:30
3.     Dženan Đerzić 2001 Hrabro srce 18:10
4.     Šaban Mujanović 2001 Hrabro srce 22:40
5.     Sadan Medinić 2003 Hrabro srce —-

 

I DIVIZIJA 200 M – MUŠKARCI

GRUPA I Rezultat
1.     Halid Fejzić 1996 Hrabro srce 33:50
2.     Halil Fejzić 1995 Hrabro srce 37:90
3.     Edin Bečić 1999 Hrabro srce 43:20
4.     Ismet Hodžić 1994 Hrabro srce 43:50
5.     Hasan Sejdinić 2000 Hrabro srce —-

 

II DIVIZIJA 100 M – MUŠARCI

GRUPA I Rezultati
1.     Ramiz Ahmetović 2003 Zavod Tuzla 14:14
2.     Hamza Hadžimuratović 2006 Vladimir Nazor 14:80
3.     Emrah Kurtić 2003 Zavod Tuzla 15:17
4.     Almir Mehić 2003 KSS Tuzla 21:20
5.     Ajdin Husičić 2002 Koraci nade —-

 

 

 

GRUPA II Rezultati
1.     Adnan Halilović 2004 Zavod Tuzla 15:95
2.     Amar Smajić 2005 KSS Tuzla 18:35
3.     Suad Saletović 2004 Koraci nade 27:20
4.     Berišaj Škurta 2007 Vladimir Nazor —-
5.     Ajdin Hasić 2007 Hrabro srce —-

 

II DIVIZIJA 100 M – ŽENE

GRUPA I Rezultat
1.     Dženana Kolak   SSOIRO Sarajevo 16:52
2.     Dijana Filipović 1993 Zavod Bakovići 21:68
3.     Zehrina Memić 1994 Koraci nade 26:82
4.     Merima Kuzić 1998 Hrabro srce 32:50
5.     Mirjana Vasić 2002 SSOIRO Sarajevo —-

 

II DIVIZIJA 200 M – MUŠKARCI

GRUPA I Rezultat
1.     Islam Aličić 1998 Zavod Bakovići 35:60
2.     Avdo Okanović 2006 KSS Tuzla 39:00
3.     Milan Marković 2004 Zavod Tuzla 39:50

 

II DIVIZIJA SKOK U DALJ – MUŠKARCI

GRUPA I Rezultat
1.     Stipo Klarić 1962 Zavod Bakovići 3,32
1.     Izet Dedić 2002 Koraci nade 3,05
2.     Edin Omerović 2006 Koraci Nade —-
3.     Emir Berišaj 2004 Vladimir Nazor —-

 

 

II DIVIZIJA SKOK U DALJ – ŽENE

GRUPA I Rezultat
1.     Sanela Aljukić 2003 Koraci nad 2,07
2.     Ajla Čanić 2005 Koraci nade —-

 

II DIVIZIJA BACANJE KUGLE – MUŠKARCI

GRUPA I Rezultat
1.     Nihad Zildum 1972 Zavod Bakovići 11,12
2.     Mihajlo Sladoje 2005 SSOIRO Sarajevo 9,46
3.     Edin Kikić 1997 Koraci nade 7,41
4.     Mahir Vručak 1993 Urodiol Tuzla —-

 

II DIVIZIJA BACANJE KUGLE – ŽENE

GRUPA I Rezultat
1.     Dragana Mašić 2000 Zavod Bakovići 10,48
2.     Dženana Kolak 2001 SSOIRO Sarajevo 9,89
3.     Asja Smajić 2002 Koraci nade —-

 

III DIVIZIJA 50 METARA – ŽENE

GRUPA I Rezultat
1.     Marina Popović 2004 KSS Tuzla 9:08
2.     Mejrema Mulavdić 2010 Zavod Tuzla 10:70
3.     Nejla Gospo 2004 Hrabro srce 12:43
4.     Minela Sablja 2010 Vladimir Nazor 12:70
5.     Hana Pašić   Hrabro srce 13:60
6.     Irma Tučić   Hrabro srce 16:70
7.     Elmedina Mrkonjić 2005 KSS Tuzla —–

 

 

GRUPA II Rezultat
1.     Belma Mukić 2003 Zavod Tuzla 10:30
2.     Vahida Musić 1993 Osmjeh nade Kalesija 15:50
3.     Lana Mujić 1991 Koraci nade 16:40
4.     Adisa Mujić 1988 Urodiol 31:90
5.     Mersiha Mešković 1999 Koraci Nade 32:32

 

III DIVIZIJA 50 METARA – MUŠKARCI

GRUPA I Rezultat
1.     Ahmed Mašetić   SSOIRO Sarajevo 9:20
2.     Adnan Salkić 2013 Osmjeh nade Kalesija 11:80
3.     Robert lakić 2013 KSS Tuzla 13:40
4.     Said Bukvić 2010 Koraci nade 14:50
5.     Kristijan Čekerevac 2008 Vladimir Nazor —-
6.     Ismar Bečić 2010 Koraci nade —-

 

GRUPA II Rezultat
1.     Dževad Iskić 1996 Hrabro srce 15:80
2.     Mahir Devezić   Hrabro srce 24:50
3.     Ibrahim Ahmetović   Hrabro srce 27:30
4.     Ševal Zulić 1964 Urodiol Tuzla —-
5.     Adnan Čorhodžić 1989 Urodiol Tuzla —-
6.     Muamer Vručak 1987 Urodiol Tuzla —-
7.     Alija Pašalić 1998 Hrabro srce —-

 

 

 

 

 

III DIVIZIJA BACANJE LOPTICE – ŽENE

GRUPA I Rezultat
1.     Ena Lukač 2002 SSOIRO Sarajevo 9,45
2.     Amina Gurdić 2008 Hrabro srce 9,29
3.     Selma Čohodarević 2000 Hrabro srce 8,36
4.     Marisa  Mazalović 2005 Koraci nade 1,49
5.     Belma Šerifović 2004 Koraci nade —-

 

 

GRUPA II Rezultat
1.     Lejla Brđanović 1993 Osmjeh nade Kalesija 14,60
2.     Slavica Martinović 1971 Zavod Baković 9,81
3.     Irma Čorić 1997 Hrabro srce 4,40
4.     Hajra Zulić 1966 Urodiol Tuzla —-
5.     Azra Zulić 1991 Urodiol Tuzla —-
6.     Irmela Peranović 1995 Urodiol Tuzla —-

 

III DIVIZIJA BACANJE LOPTICE – MUŠKARCI

GRUPA I Rezultat
1.     Haris Fako 2006 Vladimir Nadzor 16,75
2.     Ahmed Mašetić   SSOIRO Sarajevo 15,46
3.     Elmedin Mujić 2002 Koraci nade 12,60
4.     Ibrahim Ahmetović   Hrabro srce 10,91
5.     Selim Halilvić 2007 Hrabro srce 5,00
6.     Azhar Gofurović 2003 SSOIRO Sarajevo —-
7.     Bojan Vidović 2006 Vladimir Nazor —-

 

 

 

GRUPA II Rezultat
1.     Fuad Smajlović 1987 Osmjeh nade Kalesija 18,83
2.     Marko Volaš 2001 Zavod Baković 12,79
3.     Mahir Vejzović 2001 Koraci nade 6,86
4.     Adel Joldić 1987 Urodiol Tuzla —-

 

III DIVIZIJA SKOK U DALJ IZ MJESTA – MUŠKARCI

GRUPA I Rezultat
1.     Enes Ćerkić 1980 Osmijeh nade 1,59
2.     Bojan Vidović 2006 Vladimir Nazor 1,47
3.     Bakir Dugonjić 2005 Koraci nade 1,44
4.     Amar Halilović 2004 Koraci nade 0,92